Yhteystiedot

Ota yhteyttä, lähdetään yhdessä viemään asioita eteenpäin!

Soila Palviainen

Soila Palviainen

puh. 045 129 0199
soila.palviainen@entra.fi

toimitusjohtaja, matkailun ja markkinoinnin kehittämis- ja asiantuntijatehtävät

Simo Palviainen

Simo Palviainen

puh. 050 584 5587
simo.palviainen@entra.fi

YTT, maaseudun ja matkailun kehittäminen, ympäristöpolitiikka

Jaana Konttinen

Jaana Konttinen

puh. 0400 654 614
jaana.konttinen@entra.fi

graafinen suunnittelu ja taitto, projektinhallinta, viestintä

Juhani Palviainen

Juhani Palviainen

juhani.palviainen@entra.fi

Kylään.fi -sivusto, uutiskirjeet ja osoitteistot, taitto, sähköinen viestintä

Johanna Lyytikäinen

Johanna Lyytikäinen

puh. 044 059 2976
johanna.lyytikainen@entra.fi

graafinen suunnittelu ja taitto

Anu Ruusila

Anu Ruusila

puh. 044 305 0765
anu.ruusila@entra.fi

kansainvälinen viestintä

Juha-Pekka Natunen

Juha-Pekka Natunen

puh. 040 762 4217
juha-pekka.natunen@entra.fi

kulttuurimatkailutuottaja

Ota yhteyttä

Yhteystiedot

Entra Oy
Ketunpesäntie 17, 80260 Joensuu

puh. 045 129 0199
soila.palviainen@entra.fi

Y-tunnus: 2326425-2

Tilaa uutiskirje

Uutiskirjeissä kerromme Entra Oy:n tarjoamista palveluista.
Please wait